Yeni

Mercan Elbise - Zümrüt

Fahrunnisa Ürünleri Elbise Modelleri
Ürün Kodu: 5919
  • 390,00TL

Mevcut Seçenekler:

Ürün boyu: Ön bölüm 1.50cm

                   Kuyruk bölümü 1.70cm

 

Güpür detaylarla hareket kazandırılmış elbise, sezonun zarif trendine gönderme yapıyor! Kollarının uçlarından direseklere yaklaşan güpürler aynı anda da etek uçlarında da harika bir görünüme dikkat çekiyor. Mercan Zümrüt Tesettür Elbise Fahrunnisa tesettür tasarım şık bir stile dikkat çekerken, davetler ve özel günlere sade bir alternatif sunuyor. Güpür detaylı elbiseleri beğeniyor ve sade bir duruştan ödün vermek istemiyorsanız eğer, şık bir görünüm yakalamak için bu tesettür elbiseyi tercih edebilirsiniz. Şal seçiminde ters köşeyle elbisenin rengini daha da canlandırabilmek için fuşya, mor gibi renklerle sadeliğin dozunu biraz azaltabilir ya da elbisenin rengine yakın tonları kullanabilirsiniz.

Yurtiçi İade Prosedürü:

Faturanın üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz doldurarak, teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) Aras Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz.

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme SMS'i paylaşılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 7 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. 

 

İade Şartları:

Satın aldığınız ürünü (abiye kategorisindeki ürünler hariç) kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Abiye kategorisindeki ürünleri; ambalajı açılmamış, etiketi koparılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmaları halinde, ürünü teslim aldığınız gün içerisinde kargoya teslim edilmesi şartıyla iade edebilirsiniz.

    Kötü           İyi